פיצה בוטיק

פיצרייה בוטיק היא אחת מסוגי המסעדות הפופולריים ביותר בישראל. הפיצות נחשבות לאחד המאכלים הטובים ביותר בעולם. לאורך השנים האחרונות היינו עדים להתפתחות התחום הקולינרי באוכל והפיצות בפרט. קדמת הטכנולוגיה והתחרות הגיעו גם לפיצות וכיום אתם נהנים מכל החידושים.

התפתחות הפיצה והתחרות בשנים האחרונות:

מלבד ההתקדמות הטכנולוגית שתכף נדבר עליה, היינו עדים גם להתפתחות האבולוציונית של הפיצה בשנים האחרונות. סוגים שונים ורבים של פיצות חדשות שגורמות לעיניים שלנו להבריק אל מול התפריטים המציגים עשרות סוגים שונים, עם תוספות מסוגים שונים, צורות שונות, בצק עבה, בצק דק, רוטב חריף במקום רגיל, אקסטרה גבינה ועוד. כיום תוכלו ליהנות מעשרות סוגים שונים של פיצות בגדלים ומחירים שונים.

התקדמות הטכנולוגיה – יותר נגישות עבורכם:

כיום תוכלו להזמין דרך האפליקציה בטלפון, דרך האינטרנט או כאמור בדרך הישנה והטובה – בטלפון את הפיצה שלכם. בלחיצת כפתור תוכלו להזמין פיצה, לבחור את הכתובת להגעת השליח, את התוספות שאתם רוצים, מה תרצו לשתות ואף לשלם באשראי!

30 דקות ואתם שבעים:

בתוך 30 דקות בדרך כלל הפיצה תגיע עם שליח שידפוק בדלת ביתכם עם חיוך רחב וימסור לכם את הארוחה המפנקת שלכם. כמובן שמומלץ להשאיר טיפ של 10% כמקובל. ודאו שקיבלתם את הפיצה חמה, עם כל התוספות שהזמנתם וכו'. כל מה שנשאר לכם כעת הוא להתרווח מול הטלוויזיה, למזוג לעצמכם כוס שתייה, לקחת את המשולש הראשון ולאכול אותו יחד עם חבריכם.