פיצת שף

פיצה הוא מאכל איטלקי אחד מהפופולריים בעולם ולבטח במדינת ישראל. הפיצה משמשת שלנו כפתרון מהיר ואיכותי לארוחה חמה. מקובל לאכול פיצה כמעט בכל שעות היום. אנשים רבים אוכלים פיצות בקניונים, מדרחובים, פיצריות שונות, מסעדות ואף מזמינים משלוח לביתם. כמעט בכל אזור בארץ ישנה נגישות לפיצרייה המבצעת משלוחים לאזור מגוריכם ולכן מדובר בפתרון יעיל כל כך.

פיצת שף הנה פיצה שהמתכון שלה ייוצר על ידי שף מקצועי ומוסמך בעל ניסיון רב שנים בתחום הקולינריה ולבטח גם בעל ניסיון במטבח האיטלקי לכל רבדיו. כפי שאנו יכולים לראות היום בתכניות בישול שונות המציגות מתכונים שונים להכנת פיצה או בתכניות ריאליטי הבוחנות מתמודדים על יכולת הבישול שלהם – אנו עדים לכך שעל אף שכל ילד יכול להכין לעצמו פיצה מפיצה, רסק עגבניות וגבינה צהובה, הרי שפיצה טעימה ומקצועית צריכה להיעשות בבצק מעבודת יד ומתכון איכותי וטעים.

פיצת השף מציעה לכם מגוון רחב של תוספות אפשריים: זיתים שחורים, זיתים ירוקים, טונה, חצילים, ביצה קשה, ארטישוק, גבינה בולגרית, גמבות, פטריות, פלפלים חריפים, בצל סגול או לבן, עגבניות, תירס, אנשובי, אננס ועוד. 

כיצד נוכל ליהנות גם אנחנו מפיצת השף?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא פיצריה איכותית בסביבת מגוריכם, ליצור עמה קשר ולהזמין את הפיצה אל ביתכם עם התוספות המועדפות עליכם. במידה והמחיר היה הוגן והפיצה הייתה טעימה, הרי שתוכלו ליהנות כלקוחות מרוצים מהזמנות נוספות.