תוספות לפיצה

פיצה יכולה להיות פתרון מצוין עבור אלה מאתנו שאין זמן או כוח להכין כעת אוכל ביתי, לעמוד על הגז ולעמול בעבור ארוחה חמה. כיום אנו יכולים ללחוץ על כפתור באפליקציה או להרים טלפון לפיצרייה ולהזמין לנו משפחתית חמה הביתה ולבחור ממגוון רחב של תוספות אפשריות שרק יהפכו את החוויה למיוחדת יותר.

מתי נמצא את עצמנו מזמינים פיצה?

כאשר אתם חיילים הסוגרים שבת בבסיס ואין לכם מה לאכול תוכלו להזמין פיצה. מקרה נוסף הוא כאשר אתם רואים משחק כדורגל עם החבר'ה ורוצים ליהנות מאוכל טוב שמתאים לאווירה ויגיע עד פתח הדלת שלכם. גם כאשר אתם בצימר למשל ואין לכם מצרכים לאוכל או איך לבשל, תוכלו להזמין פיצה קרובה וליהנות מארוחה חמה וטעימה היישר מהמטבח האיטלקי.

כמה עולה לנו להזמין פיצה?

בדרך כלל פיצה משפחתית עולה באזור 45-55 ₪. ישנם יקרים יותר וישנם יקרים פחות. כמובן שאלה לא כוללות תוספות או שתייה בדרך כלל, אבל זה כמובן תלוי מהיכן אתם מזמינים.

אילו תוספות נוכל לשים על הפיצה?

ישנן מגוון רחב של תוספות לפיצה בסגנונות שונים ומשנה לשנה צצים רעיונות חדשים לתוספות. כך למשל תוכלו להוסיף: זיתים ירוקים, זיתים שחורים, טונה, פטריות, עגבניות, תירס, בצל, גבינה בולגרית, ביצה קשה, חצילים, גמבות, פלפלים חריפים, אננס, פטריות ועוד. בכל הקשורות לירקות האנטיפסטי למיניהם (קישואים, חצילים, פטריות וכאלה) יכולים להיות גם עשויים תחילה בתנור ולהתווסף לפיצה מוכנה.